KIR DÜĞÜNÜ

[layerslider id=”5″ /]

baharaykac_20

Anadolu Et Lokantası’nda Kır Düğünü Kır Bahçesi’nde Yapılır

 

Son yılların vazgeçilmez düğün konseptlerinin başında kır düğünleri geliyor. Rüya gibi bir ortam, hayalleri süsleyecek kadar güzel dekorasyon ve elbette bu özel güne yakışacak bir menü. Sade, rahat ve gösterişten uzak kır düğünleri, romantik ve eğlenceli olma özellikleriyle hem gelin ve damadı, hem de davetlileri mutlu ediyor. Gecenin sonuna kadar keyfini çıkarmak da herkesin hakkı oluyor.

Gallery 1Kır düğünlerinin en önemli özelliklerinin başında soft renkler geliyor şüphesiz. Bu yumuşak renklerle süslü ortam hem bir düğüne yakışır nitelikte oluyor; hem de sakinleştirici etkisiyle misafirleri rahat ettiriyor. Gelin çiçeğinden aperatiflere, ikramlardan müziğe kadar her detayı şekillendiren organizasyon şirketleri düğün pastasını da konsepte uygun olarak tasarlıyor. Özellikle Bursa’da kır düğünü tasarlıyor ve bu konuda bir araştırmaya giriyorsanız, tüm bu detayları hesaba katmanız gereken bir organizasyonun altına giriyorsunuz demektir.

 

IMG_5303_1

Masal Gibi Bir Düğün

Romantizmi her noktasında hissedeceğiniz kır düğünleri, hayalinizdeki mekanla birleştiğinde unutulmaz anlara şahit olmanızı sağlıyor. Doğanın capcanlı renklerini ve beyazın masum rengini kombinleyeceğiniz kır düğünleri, balonlar, ışıklandırmalar ve dilediğiniz tüm diğer detaylarla hafızalara kazınıyor. Romantik ve sade bir ortamın olmazsa olmazı mum ışığı ile düğününüzü akıllardan çıkmayacak bir geceye dönüştürebilirsiniz.

baharaykac_18

IMG_5299

Detaylar

Anadolu Et Lokantası olarak Bademli’nin benzersiz atmosferinde, Bursa’da kır düğünü hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Geniş bir alana yayılan çim bahçe içinde, kandil ışıklarıyla bezeli bir mekânda ve ağaçların altında bu özel günü yaşamaya ne dersiniz? Üstelik damaklardan hiç silinmeyecek eşsiz lezzetlerle birlikte…

500 kişilik oturma kapasitesi ile geniş bir alanda sunduğumuz Bursa’da kır düğünü hizmetimiz, lezzet ve kalite odağımızla uzun yıllardır müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışıyoruz. Kır düğünleri için sunduğumuz farklı menü alternatifleri ile konsepte uygun hizmet vererek, kaliteyiöncelikle tutmanızı sağlıyoruz. Özellikle yaz ve bahar aylarında organize edilecek kırdüğünleri için özellikle dikkat edilmesi gereken menüler, düğün sahipleri ve davetliler için özel olarak tasarlanıyor. Ara sıcak ve ana yemeklerde ağır alternatiflerin tercih edilmediği bu menüler, tatlı seçenekleri ve elbette düğün pastası ile tamamlanıyor.

Tüm bunlar için tek yapmanız gereken bizi aramak ve randevunuzu almak.

Siz yalnızca hayal edin. Biz gerçekleştirelim…