Bahçede iftar keyfi

[layerslider id=”4″ /]

İFTARDA BİZE DAVETLİSİNİZ!

Anadolu Et Lokantası, yaz boyunca ferah ve doğanın içinde kır bahçesi ortamında ağırladığımız siz değerli misafirlerimize, Ramazan ayı boyunca lezzetli ve muhteşem sunumumuz ile iftar soframıza sizleride davet ediyoruz.

Ramazan ayı boyunca, size özel iftar menülerimiz ile huzur veren açık hava ve doğa ortamında Anadolu’nun lezzetlerini sunuyoruz. Bursa’da hizmet veren firmamız Bademli Mudanya’da bulunmakta.
Anadolu Et Lokantası‘nın kır bahçesinde 200 kişiye kaliteli hizmetin yanı sıra ev ve iş yerlerinize de özel günlerde servis yapılıyor.
Anadolu Et Lokantası‘nda kır ocakbaşı, restoran, nişan, düğün, toplantı, doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, hindi siparişi vb. bir çok özel günlerinizde size hizmet vermekteyiz.
Bu sessiz ve huzur veren ortamda, zengin anadolu lezzetlerimiz ile sizleride ramazan ayında soframızda görmek isteriz. Tatil ortamında hissi ile her şeyden uzak, güzel bir iftar yemeği için, çocuklarınızın güvenli şekilde doğa ve parklarımızda oynadıkları güzel bir akşam için tercih ediceğiniz doğru adres.
Menü’müz oldukça lezzetli ve zengindir. Anadolunun tüm lezzetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Yemyeşil bir ortamda doğa kokularının sardığı kuş sesleri arasında aileniz ve dostlarınızla birlikte güzel bir iftar için Anadolu Et Lokantası‘na, kesinlikle uğramalısınız.